Makineli Helikopter Oyunu

Makineli helikopter oyunu daha çok aksiyon meraklılarının tercih edeceği, büyüleyici bir oyundur. Bu oyun 3D özelliğine sahip olup, mükemmel ses efektleriyle kendinizi adeta oyunda hissetmenizi sağlayacaktır.

makinalı helikopter

makinalı helikopter

Oyunda yapmanız gereken düşmanlarınıza karşı kendinizi ve helikopterinizi korumaktır. Önünüzde yer alan silah sayesinde düşmanlarınıza karşı savunmada bulunabilirsiniz. Oyun içerisinde istediğiniz sayıda tüfek alabilirsiniz. Fakat füze sayısı sınırlıdır. Aldığınız füzeleri X tuşu ile istediğiniz yere atabilirsiniz.

makinalı helikopter oyna

makinalı helikopter oyna

İleri level atlayabilmek için düşmanlarınıza karşılık vererek, onlara yenilmemeniz gerekmektedir. Ve asla helikopterinizi yere düşürmemelisiniz. Dikkatli bir şekilde düşmanlarınızı en kısa sürede yok etmeniz gerekmektedir. Makineli helikopter oyunu ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Görselliği ve ses efektleriyle etkileyici bir oyun sizi bekliyor. İyi eğlenceler!

makinalı helikopter oyunu

makinalı helikopter oyunu

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>