3D Otopark Savaşı Oyunu

3D otopark savaşı oyununda, sizi otopark dışına atmak isteyen minibüslere karşı durmaktasınız. 3 minibüs ve bir tek siz adeta savaş içerisindesiniz. Süreli bir oyun olması açısından hızlı hareket etmeniz gerekmektedir.

3d otopark savaşı

3d otopark savaşı

Oyunda size verilen süre içerisinde rakiplerinizi otoparktan dışarıya atmaya çalışmaktasınız. 2 farklı otomobilden birini seçmeniz istenmektedir. Seçtiğiniz otomobil sizin olup savaşa onunla devam etmektesiniz.

Aracınızın kontrolünü yön tuşlarıyla sağlamaktasınız. Drift yapmak için Z tuşunu kullanabilirsiniz. Ayrıca X tuşunu da kullanarak yarış içerisinde topladığınız güçleri kullanabilmektesiniz.

otopark savaşı

otopark savaşı

Pistten atılma sayınıza bakmak için ekranın sol alt köşesine bakmanız yeterli olmaktadır. 3D otopark savaş oyununu oynarken ekranın üst köşesinden süreyi kontrol etmeyi unutmamalısınız. İyi oyunlar dileriz.

otopark savaş oyunu

otopark savaş oyunu

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>