3D Online Kuşlar

3D Online Kuşlar oyununda uçma duygusunun güzelliğini, hoşluğunu ve heyecanını bir kez daha yaşayacaksınız. Oyunda amaç insanların başına talih kuşunu kondurmaktır. Tabi bunu üzerlerine pisleme yöntemi ile gerçekleştiriyordunuz. Oyununda size sunulan bölümlerden birini seçerek talih dağıtmaya başlayabilirsiniz.

Tek başınıza veya online olarak oynabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce sevdiğiniz kuş türünü seçebilirsiniz. Birçok kuş türü bu oyunda yer almaktadır. Şehirler kalabalık olduğundan talihli bulmak daha kolaydır. Ancak binalara dikkat etmelisiniz. Eğer binalara çarparsanız kuşunuz ölür. Kuşlar ağaç dallarına ya da binaların tepelerine rahatlıkla konabilmektedir.

Kuşları yön tuşları ile uçuruyorsunuz. Talih kondurmak için ise “space” yani boşluk tuşunu kullanmanız yeterlidir.  Bu işlemi yaparken sol üstte yer alan kameradan hedefin nerede olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Oyunu bu linkten oynayabilirsiniz. http://www.3doyunlar.com/3d-online-kuslar.htm

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>