3D Güvercin Oyunu

3D güvercin oyunu tek kişi ya da çok kişi olarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Herkes tarafından oynanabilecek bu oyun çocuklara da önerilmektedir.

3d güvercin oyunu

3d güvercin oyunu

Oyunda güvercinin kontrolü sizin elinizdedir. Onu dilediğiniz gibi uçurabilirsiniz. Oyun için kullanmanız gereken ctrl tuşu ve yön tuşlarıdır. Güvercininizi insanların üzerine kadar indirebilir keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

3d güvercin

3d güvercin

Canınız güvercininizi bir yere çarptığınız zaman azalmaktadır. Bu yüzden çarpmadan oynamaya dikkat etmelisiniz. Yön tuşları ile ileri geri yaparak tıpkı bir uçak gibi güvercininizi havalandırabilirsiniz.

3d güvercin oyna

3d güvercin oyna

3D güvercin oyunu online bir oyundur. Oyunda birçok kuş türü bulunmaktadır. Maceraya farklı alanlarda da devam etmeniz mümkündür.(Orman, kutuplar, deniz kıyısı) Oynamaktan büyük keyif alacağınız, eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz güzel bir oyun sizi beklemekte.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>