3D Asfalt Kralı Oyunu

3D asfalt kralı oyununa başlarken ekranın sağ üst köşesinden tam ekran yaparak eğlencenizi büyük ve canlı bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bu oyunda tüm araç tiplerini kullanabilmektesiniz.

3D asfalt kralı

3D asfalt kralı

Oyun 6 farklı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler de kendi arasında 3 farklı bölüme ayrılmıştır. Oyunu oynarken unutmamanız gereken tek şey zamandır. Süreli bir oyun olması nedeniyle hızlı hareket etmeniz gerekmektedir.

3D asfalt kralı oyunu

3D asfalt kralı oyunu

Zamana karşı yarıştığınız bu oyunda rakipleriniz de bulunmaktadır. Çeşitli bölümlerden oluşan bu oyunun son bölümünde yıldızları toplayarak oyunu bitirebilmektesiniz.

3D asfalt kralı oyna

3D asfalt kralı oyna

3D asfalt kralı oyunu adeta kendinizi oyun içerisinde bulabileceğiniz eğlence dolu bir oyundur. Bu yönüyle çok tercih edilmektedir. Zamanı doğru kullanarak rakiplerinizi yenin ve bölümleri geçin. Keyif dolu dakikalar sizi bekliyor.

asfalt kralı

asfalt kralı

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>